Menu

Jak zdobyć numer KW ??

Autor Wypowiedź
Rafał
2011-01-19
Witam, mam takie pytanko, potrzebuję zdobyć numer Księgi wieczystej pewnego lokalu, czy jest to możliwe znająć tylko imię i nazwisko właściciela oraz adres tego lokalu? Jeżeli tak, to gdzie się udać aby dowiedzieć się tego numeru KW??
rena
2011-01-24
mając te dane nalezy wysłać zapytanie do wydziału geodezji w danym mieście , gdzie mieszka ta osoba, na druku który jest dostępny na stronie internetowej lub bezpośrednio w wydziale geodezji, i piśmie tym podać imie i nazwisko delikwenta, adres zamieszkania oraz podstawę prawną np- skierowanie sprawy do sądu o zapłate (lub inne) i w tym piśmie dokładnie określić, że chcesz numer KW tej nieruchomości. Opłata w znaczkach skarbowych lub na konto wydzialu geodezji 10 zł. I sprawa załatwiona. Można te informacje odebrać na piśmie osobiście lub przyśla do domu. Robiłam tak, więc sposób pewny i sprawdzony.
2011-10-09
Aby odnaleźć nr księgi wieczystej:

email:biuro@e-ksiegiwieczyste.pl

lub zadzwoń 512 305 939

Tu odnajdziemy poszukiwany przez Ciebie numer księgi wieczystej.

Możemy odszukać po adresie lub po danych osobowych właściciela.
Krzysiek
2013-03-17
@rena, na pewno coś takiego nie przejdzie w starostwie w Przeworsku.

Wszystko idzie do przodu w celu ułatwienia handlu nieruchomościami i ujawnienia numerów Ksiąg Wieczystych, ale tamtejsza urzędniczka jest tak uparta, że musisz przyjść do niej albo z właścicielem tej działki, albo przyieść upoważnienie od niego.